Wybierz sklepO nas

"SPOŁEM" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Siedlcach jest jedną z wielu w województwie mazowieckim. Od 1905 roku jesteśmy obecni na rynku handlu detalicznego. Nasze placówki handlowe to samobsługowe sklepy o zróżnicowanej powierzchni sprzedaży od 100 do 600m kwadratowych. Prowadzimy w nich sprzedaż towarów najwyższej jakości od znanych i sprawdzonych dostawców i producentów. Możemy pochwalić się najwyższej jakości pieczywem i wyrobami cukierniczymi w różnym asortymencie. O jakości pieczywa niech świadczą praktycznie coroczne nagrody otrzymywane na wystawie pieczywa w Dniach z Doradztwem Rolniczym.

Spółdzielnia nasza jest przedsiębiorstwem średniej wielkości zatrudniającym do 250 pracowników. Jesteśmy jedną z największych firm handlu detalicznego w mieście i okolicy. Spółdzielnię tworzy ponad 600 członków.

 

Historia

W 1905 roku w Siedlcach powstaje spółdzielnia pod nazwą Siedleckie Stowarzyszenie Spożywców. Na początku posiada jeden sklep, a wkrótce uruchamia drugi. W 1924 roku Spółdzielnia zmienia nazwę na Okręgową Spółdzielnie Spożywców w Siedlcach. Jej majątek stanowi sklep główny tekstylny oraz dwie filie.

W kolejnych latach następuje powolny rozwój Spółdzielni.

Czytaj więcej...